Skup - Sklep Kolekcjoner

Firma prowadzi skup  polskich oraz zagranicznych monet kolekcjonerskich i obiegowych , złotych i srebrnych. Kupujemy także banknoty, medale, odznaczenia. Złoto,srebro, sztabki oraz inne walory kolekcjonerskie.

 Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób posiadających zbędne monety, jak i do kolekcjonerów, chcących sprzedać niektóre okazy z swojej kolekcji. Skup prowadzimy zarówno za pośrednictwem Poczty Polskiej jak i w naszym sklepie przy ulicy Obrońców Stalingradu 20. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń do nas pod numer: 91-431-54-83( pn-pt w godz. 10.00-18.00,  sob: 10.00-14.00 kom. 604-57-68-16) lub napisz maila: biuro@sklepkolekcjoner.pl zawierającego dokładny opis monet, które chcesz sprzedać, a także twoją propozycję ceny. Jako sprzedający masz obowiązek opisać nam dokładny stan monet, wraz z ich uszkodzeniami, przebarwieniami i innymi wadami.

 

Jeżeli przyniosą państwo monety bezpośrednio do nas do sklepu, pieniądze otrzymaja od nas od ręki.  W przypadku wysłania ich do nas pocztą, jeżeli nie było wcześniejszych innych staleń na ten temat, proszę je wysyłać do nas paczką pobraniową, z możiwością sprawdzenia przy odbiorze. W takim wypadku, jeżeli zawartość przesyłki zgadza się z wcześniejszymi ustaleniami, płacimy kurierowi przy odbiorze, i otrzymają państwo za nie pieniądze  ciągu max.3 dni roboczych.

 

W przypadku braku zgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, przesyłka zostaje odesłana do adresata na jego koszt.

WYSYŁKA listem wartościowym priorytet) NA ADRES:

Sklep Kolekcjoner

Ul. Obr. Stalingradu 20

70-407 Szczecin

 
Nie odbieramy przesyłek, których nie ustaliliśmy wcześniej telefonicznie / mailowo z wysyłającym.

pixel